Vyvíjíme a vyrábíme elektromagnetické ventily nejen pro automobilovou výrobu, ale také pro výrobce svařovací techniky, kompresorů, nápojové techniky, sanitární techniky, zavlažovací techniky a pro výrobce i do dalších průmyslových odvětví.

Ventily EV-03

Ventily EV-03

Základní typová řada elektromagnetických ventilů. Ventily této řady se používají jako součást pneumatických systémů mobilní techniky.

Objednat

Návod k použití a instalaci - ventily řady EV-03

Ventily EV-04

Ventily EV-04

Nová řada elektromagnetických pneumatických ventilů, která konstrukčně vychází z řady EV-03. Konstrukce ventilů této řady je navržena tak, aby byla snížena materiálová a energetická náročnost výroby oproti stávajícímu provedení EV-03.

Objednat

Návod k použití a instalaci - ventily řady EV-04

Ventily EV-05

Ventily EV-05

3/2 a 2/2 solenoidové ventily s možností zapojení NC nebo NO s použitím pro stejnosměrné nebo střídavé napětí. Součástí této ventilové řady jsou i nové zákaznické aplikace založené na základní konstrukci ventilů EV-05, např. ventily pro svářecí agregáty, nápojovou techniku a testovací zařízení emisních zplodin.

Objednat

Návod k použití a instalaci - ventily řady EV-05

Ventily EV-88

Ventily EV-88

Starší typová řada elektromagnetických ventilů. Používají se jako náhradní díly do nákladních a užitkových vozů, které jsou i přes své stáří stále požadovány.

Objednat

Návod k použití a instalaci - ventily řady EV-88