Kvalita postavená na pevných základech

Kvalita postavená na pevných základech

Navazujeme na dlouholetou, téměř 130 let trvající, tradici letecké a kovodělné výroby bývalých Čenkovských strojíren a jejich předchůdců.

Právě vazba na dlouholeté zkušenosti ze strojírenské a zejména letecké výroby jsou jednou ze silných stránek naší společnosti.

Orientujeme se v převážné míře na výrobu a dodávky prvků pro finální výrobce z oblasti automobilového průmyslu, do zemědělské a traktorové techniky a do nákladních automobilů.

Vyvíjíme a vyrábíme elektromagnetické ventily a obráběné prvky pro automotiv. P

Nové možnosti rozvoje

Nové možnosti rozvoje

Na cestě k přednímu postavení na českém trhu elektromagnetických ventilů

V současnosti se zaměřujeme na výrobu elektromagnetických ventilů a výrobu obráběných dílců pro externí odběratele. Na základě strategického rozhodnutí vedení společnosti je naším hlavním obchodním cílem rozšiřovat výrobu elektromagnetických ventilů, které jsou hlavním výrobním programem firmy.

Původně byly v našem sortimentu pouze elektromagnetické vzduchové ventily používané výhradně v mobilní technice. V současnosti již dodáváme elektromagnetické ventily pro výrobce do různých jiných oborů. Např.: svařovací techniky, kompresorů, nápojové techniky, sanitární techniky, zavlažovací techniky ad.